Zpravodajství
NEJLEPŠÍ NA ZÁVĚR!! - ATLETIKA OPĚT NA VÝSLUNÍ ZÁJMU
14.06.2017 | Komise | Sportovní | autor: Pavel Zítko | Přečteno: 41x

Opět po roce se přebor ČR stavebních škol v atletice, konal na malebném stadionu v krásném městečku Bílina v Českém středohoří. Královna sportu tak měla velmi důstojnou atmosféru

Foto: Atletika - Bílina | Zdroj: OS Stavba ČR

Pořadatelé ze Střední školy stavební a strojní v Teplicích v čele s atletickým nadšencem Ing. Pavlem Antlem uspořádali letošní ročník z pověření sportovní komise Odborového svazu STAVBA ČR v Praze. Srdce nejednoho účastníka atletických přeborů muselo zaplesat, neboť pořadatelství královny sportu se domácí organizační tým zhostil na výbornou.

Družstva stavebních škol přijela do centra dění velmi dobře připravena a k vidění bylo mnoho zajímavých výkonů, což napoví přehled výsledků soutěže. Největším zážitkem hlavně pro nás dospělé ale byly hezké vztahy mezi všemi účastníky, což se projevilo tím, že na stadiónu panovala vlídná a přátelská atmosféra, kterou byste v soutěžích všech typů středních škol těžko hledali. Výkonová motivace všech aktérů a jejich snaha svými dosaženými výkony pomoci svým družstvům k co nejlepšímu výsledku byla udivující. Náhodný divák, který na útulný stadión přišel, musel být mile překvapený z motivace a z prožívání výkonů všech družstev a jejich borců, kteří v disciplínách nic neošidili a často končili své atletické představení hodně vyčerpaní.

Celkové vítězství si s přehledem „odvezli“ téměř domácí borci z nedalekých Teplic, konkrétně ze Střední školy stavební a strojní Teplice. Druhé místo vybojovali chlapci ze Střední průmyslové školy stavební v Ústí nad Labem a poslední medailovou pozici uhájili sportovci za Střední školy technické Praha.

Pořadí v jednotlivých disciplínách naleznete zde: http://online.atletika.cz/vysledky/31264

Kompletní fotodokumentaci lze vidět zde

Doporučujeme i shlédnutí videoprojekce z této akce: https://youtu.be/UZBryOFm09o

Další články
54. ročník sportovních přeborů úspěšně zahájen
Skončil 53. ročník sportovních přeborů stavebních škol
Děvčata z Kladna a potřetí za sebou i chlapci z Berouna se blýskli na kolečkách
Propozice Přeboru České republiky stavebních škol v atletice
PŘEBOR ČR STŘEDNÍCH ŠKOL SE STAVEBNÍM ZAMĚŘENÍM V NOHEJBALU